Navigace

Obsah

Nové informace pro rodiče

Typ: ostatní
Nové informace pro rodiče

 

Vážení rodiče,

Moc Vám děkujeme, že dodržujete hygienická pravidla, tedy nosíte roušku, návleky, desinfikujete si ruce, zdržujete se v budově školky pouze po dobu nezbytně nutnou a vodíte nám do školky děti pouze bez příznaků infekční nemoci.

Velmi si toho vážíme!

 

V případě, že máte Vy sami příznaky infekční nemoci, čekáte na výsledky testů nebo NASTUPUJETE DO KARANTÉNY a potřebujete si vyzvednout dítě, NEVSTUPUJTE, PROSÍM, DO BUDOVY.

Zavolejte na tel. 731 424 161 nebo 582 345270.

Dítě Vám oblékneme a přivedeme před budovu.

Děkujeme za ohleduplnost.

 Dagmar Musilová a kolektiv učitelek MŠ

...................................................................................................................................................................

Jak postupujeme v případě, že se naše dítě z MŠ setká s osobou pozitivně testovanou na COVID-19 ?
Pokud učitelka dostane informaci od rodičů, že je rodinný příslušník nebo dítě pozitivní na test Covid - 19, předá tuto informaci pouze zástupkyni ředitele Dagmar Musilové. Nebude o tom informovat ostatní učitelky ani rodiče.

Jak postupuje krajská hygienická stanice (KHS)
Pokud je rodinný příslušník dítěte z MŠ pozitivně testován na koronavirus (nebo pokud je informace o tom, že se dítě s pozitivně testovanou osobou úzce setkalo), zůstává dítě po 10 dnů doma v karanténě a KHS rozhodne, zda podstupuje testy.  O testu či  testech a jednotlivých krocích rozhoduje a informuje KHS. 
Pokud je test dítěte pozitivní, nebo pokud se u něj objeví příznaky nemoci, poskytne mateřská škola KHS veškeré kontaktní údaje na rodiče dětí a všechny další osoby, s nimiž bylo dítě v kontaktu poslední den přítomnosti ve škole, KHS rozhodne o dalším postupu. Tyto informace si vyžádá KHS. Třída, kterou pozitivně testované dítě navštěvuje, bude uzavřena, pokud od posledního kontaktu nemocného dítěte se třídou uplynuly dva dny a méně. Pokud více, není třeba posílat děti do karantény.
Pokud bude muset třída do karantény, budu Vás zde o tom informovat.

Dagmar Musilová

...................................................................................................................................................................

 


Vytvořeno: 19. 10. 2020
Poslední aktualizace: 25. 11. 2020 12:48
Autor: