Navigace

Obsah

Rekonstrukce MŠ - NOVÉ INFORMACE !!!

Typ: ostatní
Vážení rodiče.


Informujeme Vás o schválení rozpočtu (z 10.5.2022- město PV)  pro zahájení rekonstrukce vodovodního potrubí v MŠ, rozvodů elektřiny a vzduchotechniky ve 3 hospodářském pavilonu. Nyní budeme čekat, zda se přihlásí firma, která rekonstrukci v době prázdnin uskuteční. Pokud se firma přihlásí, předpokládáme, že zřizovatel bude chtít rekonstrukci započít již v polovině června. Provoz MŠ nebude možný a to ani v červenci a nejspíš ani v srpnu.

Děkujeme za pochopení.

O bližších informacích vás budeme informovat.

Kateřina Dostálová

 

 

Vážení rodiče.

Oficiálně byla schválena rekonstrukce v MŠ Husovo nám. Prázdninový provoz v MŠ nebude. V posledním týdnu budeme spojovat třídy, abychom stihli vyklidit prostory, které budou rekonstruovány. Děkujeme za pochopení. 

Pěkné prázdniny, budeme se na vás těšit v září.

Kolektiv MŠ

 


Vytvořeno: 17. 5. 2022
Poslední aktualizace: 29. 6. 2022 07:25
Autor: